Sakarya Mutfak

Sakarya Mutfak

EVİM MUTFAK

Sakarya'da mutfak&mobilya malzemeleri denilince ilk akla gelen isimlerden olan Evim Mobilya 10 yılı aşkın süredir bu sektörde siz değerli müşterilerimiz için hizmet veriyor. Evim Mutfak&Mobilya kendisine yüklediği daima uygun fiyat, kaliteli hizmet misyonunu korumaya devam ediyor ve edecektir. Bu misyona karşılık vizyonu ise Sakarya'da uygun fiyat, kaliteli hizmet deyince ilk akla gelen firma olmak.

Evim, mutfak malzemeleri konusunda Sakaryanın en uygun fiyatlı firmasıdır. Evim mutfak sadece dolap değil ayrıca ankastre cihaz, masif kapı, vestiyer, raydolap,masa, sandalye,doğal taş,duvar kağıdı,cam mozaik, satış ve uygulama alanında profesyonel hizmeti müşterilerine sunmaktadır.

Evim Mutfak, mutfağın artık sadece yemek pişirilen bir yer değil; orada vakit geçirilen, hayal kurulan bir yer olduğunun farkında. Bunun için Evim, mutfak tasarlarken bu unsurları göz önünde bulundurarak tasarlıyor, siz değerli müşterilerimizinde bu kriterleri göz önünde bulundurduğunu biliyoruz ve bizimde aslında kendi müşterimiz olduğumuzu bilmenizi istiyoruz. Evim Mutfak bir iş bitmiş olsa bile, o iş mükemmel olmadıysa baştan yapma anlayışı olduğu için bu sektörde 10 yıldan fazladır başta gelmektedir.

Mutfakda renk seçimi en az model seçimi kadar önemlidir, aşağıda bazı örnek renk seçimleri verilmiştir;

Renkli Mutfak Dolabı Modelleri

Yaratıcılığın ön plana çıkmasına yardımcı olan renkli mutfak dolapları, koyu renk ve ahşap zemin malzemeleri bir arada kullanılabilir. Mutfak dekorasyonundaki seçimlerle, yemek hazırlıklarının ve servisinin yapıldığı mekânlara enerji getirilebilir. Özellikle bebek veya çocukların bulunduğu evlerde iştah artırmaya yarayacak küçük değişiklikler ailenin bir arada daha fazla zaman geçirmesini de sağlar, kısaca doğru mutfak mutluluk getirir.

Pastel Tonların Avantajı

Pastel tonlar ahşapla müthiş bir uyum için en doğru seçimdir. Maviden sarıya, yeşilden pembeye kadar uzanan renklerin pastel tonları, kontras avantajını en iyi şekilde yansıtır.

Dekorasyonda modern, geleneksel ya da etkili bir vurgu yaratmak isteyenler için kullanılacak olan renk tercihleriyle desteklenerek ortaya sıra dışı mekânlar çıkarılabilir.

Tek Renk Mutfak

Gelenekselden yana tercih kullananlar, en dikkat çekici stillerini tek renk seçerek uygulayabilirler. Geleneksellikten kopmadan modern bir görünüm veren tasarımlar; farklı, şık ve pratik özellikleriyle herkesin ilk tercihi olarak yerini korumaktadır.

Altın ve bakır kulp kullanımı; dolap ve çekmece kulplarında kullanılacak altın ve bakır renkler, gösterişin mutfakta temsil edilmesini sağlar. Geçmiş yıllarda çok rağbet gören siyah ve çelik kulpların yerini alan altın ve bakır seçimler, popülerliğini korumkatadır.