Sakarya Mobilya

Sakarya Mobilya

EVİM MOBİLYA

Sakarya'da mutfak&mobilya malzemeleri denilince ilk akla gelen isimlerden olan Evim Mobilya 10 yılı aşkın süredir bu sektörde siz değerli müşterilerimiz için hizmet veriyor. Evim Mutfak&Mobilya kendisine yüklediği daima uygun fiyat, kaliteli hizmet misyonunu korumaya devam ediyor ve edecektir. Bu misyona karşılık vizyonu ise Sakarya'da uygun fiyat, kaliteli hizmet deyince ilk akla gelen firma olmak. Sakarya'daki en uygun fiyatları sunmaktayız. firmamız bulunduğu bölgedeki sayılı firmalardan birisi olmakla birlikte ürünlerimiz kalite ve fiyat anlamında ilk sırada gelmektedir.

Mobilyalar, gerek koltuk takımlarının rahatlığı ve gerekse yatak ve yemek odalarının fonksiyonelliği ile geçtiğimiz her gün sayısız evin dekorasyonunda ön plana çıkmaktadır. küçük ya da büyük olması farketmeden her evde mobilya kombinasyonu yaparken dikkat etmemiz gereken detaylar.

İşte yeni mobilya alırken ve yeni ev tasarlarken sizi biraz olsun rahatlatabilecek o formüller:

 1. İlk olarak duvarlarınızın rengine karar vermelisiniz. Duvar rengi bir odada derinlik sağlamaktadır. Beğendiğiniz koltuğu her ne renk tercih ederseniz edin eğer oturma odanızın duvarları ile zıtlık yaratacak renkleri tercih ederseniz mobilyalarınız ve odanızdaki aksesuarlar daha ön planda olur.
   
 2. Örneğin sarı renkli duvarlarda açık renk bir mobilya kendini hiç göstermeyecek ve fark edilmeyecektir. Fakat aynı sarı renkli duvarların olduğu odanızda gri, koyu yeşil, kahve vb. gibi koyu tonlarda mobilya seçimi hem bir armoni yakalayacak hem sıkıcılıktan kurtaracak hem de mobilyayı ön plana çıkaracaktır. Aynı durumun tam tersi de olabilir. Mavi, yeşil, beyaz vb. gibi renklerdeki duvarlarda açık ve pastel tonlar tatlı bir görüntü vermektedir.
   
 3. Yeni bir ev tasarlarken ihtiyaçlarınıza uygun şekilde seçimler yapmalısınız. Açık renk her zaman derinlik algısını canlandırarak büyüklük hissi yaratır. Eğer oturma odanız çok geniş değilse bunun tersi bir izlenim yaratmak için parkelerinizin seçiminde renk olarak daha açık, boyut olarak ise daha geniş ve uzun modelleri tercih etmelisiniz.
   
 4. Köşe koltuk seçiminizde karmaşık, desenli, çiçekli modeller yerine düz ya da hafif dokulu kumaş rengi tercih ederseniz köşe koltuğun kendi yapısına uygun olarak hem daha modern bir hava yakalarsınız hem de sehpa ve bunun gibi odanızı tamamlayıcı diğer aksesuarların seçiminde daha özgür olursunuz.
   
 5. Ceviz renk mobilya tercihi, mobilyanın ilk üretildiği zamanlardan günümüze kadar solup gitmemiş hiç değişmeyen bir moda. Ceviz rengin ve ahşabın ısıtan etkisi, şehirdeki evlerimizde dahi bizi doğaya yakın hissettirişi ile hep özgünlüğünü koruyan asla modası geçemeyecek bir tercih. Ahşabın verdiği o doğal etkiyi dekorasyonda kullanılan hiçbir malzeme veremiyor. Farklı zevkleriniz olsa bile ahşabın açık ve koyu tonları evinizde düşünmeniz gereken bir tercih.
   
 6. Mobilyalarınızda ceviz renkleri seviyorsanız kesinlikle metal, parlak ve düz hatlı objeler ile odanızı süslememelisiniz. Çünkü ceviz renk sıcak ve doğal bir görünümle sizi rahatlatırken metalik ve modern son dönem objelerin o doğallıkla ne kadar uyumsuz ve itici olduğunu gördüğünüzde geçmişe dönmek ve o çağlarda yaşamak isteyebilirsiniz.